“Hult Prize Turkey” ve AKGİM’in işbirliği ile “Kampüs Direktörü” Rabia AY seçilmiştir.

Değerli Akdeniz Üniversitesi Mensupları

 

Hult Prize Turkey” program yöneticileri tarafından, sosyal girişimcilik alanında yapılan değerlendirme sonucunda Akdeniz Üniversitesi, Türkiye’nin en iyi üniversiteleri arasında yer almıştır. Bu kapsamda, yaz dönemi içerisinde, öğrencilerimizin müracaatları sonunda “Hult Prize Turkey” tarafından “Kampüs Direktörü” seçimi yapılmıştır.

“Hult Prize Turkey” ve AKGİM’in işbirliği üzerine söz konusu sosyal girişimcilik konusu kapsamında, Üniversitemizin Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Programı öğrencisi Rabia AY, 2017/2018 yılı “Kampüs Direktörü” olma hakkı kazanmıştır.

Kampüs Direktörü olarak kendisini ve tüm ekibinde bulunan öğrencilerimizi tebrik eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

 

Akdeniz Üniversitesi

Girişimcilik ve İş Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi

(AKGİM)

0

Misyon

Girişimcilik konusunda üniversite ve bölgede bilinç ve bilgi düzeyini artırarak girişimci adaylarını teşvik eden ve gelişimlerine katkı sağlayan ve bu yolla girişimcilik ekosistemine değer katan faaliyetleri sürdürmektir.

Vizyon

Girişimcilik ekosistemi içerisinde temel dayanakları,; teknolojik ilerleme, yenilikçilik ve çevreye duyarlılık olan girişimlere yol gösterme konusunda öncü bir kurum olmaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi Girişimcilik ve İş Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (AKGİM)
Dumlupınar Bulvarı Akdeniz Üniversitesi Merkez Kampüsü Enstitüler Binası A Blok Kat 4 07058 /Antalya/Türkiye
Tel: +90 (0242) 227 53 10
Tel: