2019.31 İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ 2019 KAPSAMINDA UYGULANAN TEŞVİKLER

Üniversitemizin Değerli Mensupları,

Üniversitemizi temsilen Merkezimiz, 2019 yılı içinde de muhtelif kurum ve kuruluşlar işbirliği ile öğrencilerimizi bilgilendirme hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

AKGİM, İŞKUR ve Üniversitemizin Mühendislik Fakültesi işbirliği kapsamında, aşağıda yer alan bilgiler doğrultusunda, “İstihdam Seferberliği 2019 Kapsamında Uygulanan Teşvikler” hakkında bilgilendirme yapılacaktır.

Bir taraftan iş gücüne katılımın ve istihdam oranlarının yükselmesine, diğer taraftan ise işsizlik oranının düşmesine olanak sağlama hedefleri doğrultusunda gerçekleştirilecek olan seminere Üniversitemizin tüm personelleri ve öğrencileri davetlidir.

TARİH : 24 Nisan 2019

SAAT   : 10.30

YER      : Mühendislik Fakültesi AMFİ

 

Akdeniz Üniversitesi  Girişimcilik ve İş Geliştirme U. ve A. Merkezi (AKGİM)

0

Misyon

Girişimcilik konusunda üniversite ve bölgede bilinç ve bilgi düzeyini artırarak girişimci adaylarını teşvik eden ve gelişimlerine katkı sağlayan ve bu yolla girişimcilik ekosistemine değer katan faaliyetleri sürdürmektir.

Vizyon

Girişimcilik ekosistemi içerisinde temel dayanakları,; teknolojik ilerleme, yenilikçilik ve çevreye duyarlılık olan girişimlere yol gösterme konusunda öncü bir kurum olmaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi Girişimcilik ve İş Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (AKGİM)
Dumlupınar Bulvarı Akdeniz Üniversitesi Merkez Kampüsü Enstitüler Binası A Blok Kat 4 07058 /Antalya/Türkiye
Tel: +90 (0242) 227 53 10
Tel: